اجاره آپارتمان -5

اجاره آپارتمان در کلان شهر تهران برخلاف چیزی که به نظر می رسد کار چندان مشکلی نیست. شما به راحتی با رعایت چند نکته ی ضروری در تهران یک آپارتمان با امکانات مورد نیاز خریداری کنید.

اجاره آپارتمان تهران

نکاتی که رعایت آن ها در انتخاب آپارتمان به شما کمک می کند:

در ابتدا باید بودجه ی مورد نظر خود را مشخص کرده و انتظارات خود را از یک آپارتمان مشخص کنید. آپارتمان هایی که دارای امکانات بیشتر مانند وای فای بوده و مبله هستند اجاره ی آن ها بالاتر است.

برای اجاره آپارتمان در تهران باید به منطقه ی آن نیز توجه کنید. اجاره ی آپارتمان در مناطق مختلف تهران با یکدیگر تفاوت زیادی دارد.

یکی از نکات دیگری در مورد اجاره آپارتمان در تهران اهمیت دارد نزدیکی آن به منطقه ای است که در آن رفت و آمد دارید یا محل کار شما آنجا قرار دارد، است زیرا همان طور که می دانید فاصله ی مناطق مختلف در تهران زیاد است و باید برای رفتن از یک منطقه به منطقه ی دیگر هم پول زیادی مصرف کنید هم زمان زیادی را در رفت و آمد بگذرانید.

قیمت آپارتمان اجاره ی در کلان شهر تهران

اجاره آپارتمان مبله در کلان شهر تهران برای هرشب بین 150 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر است. البته در هنگام اجاره باید توجه داشته باشید که حق کمیسیون املاک نیز به آن اضافه می شود.

برای رهن و اجاره نیز قیمت ها در مناطق مختلف متفاوت است. اگر می خواهید در یک منطقه ی شمال شهر آپارتمان اجاره کنید و پول زیادی ندارید می توانید آپارتمان هایی که در زیر زمین قرار دارند را انتخاب کنید زیرا این مدل از آپارتمان ها قیمت کم تری دارند.

تنوع آپارتمان در کلان شهر تهران زیاد است و از متراژ 20 متر به بالا به راحتی در آن پیدا می شود، پس گرچه شاید در ابتدا انتخاب به نظرتان مشکل بیاید ولی اجاره آپارتمان در تهران کار چندان مشکلی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید