تفریح در تهران – پل طبیعت

 محل رویایی در قلب تهران

یکی از نماد های شهر تهران پل طبیعت است ، این پل دو طبقه و غیر خودرویی در منطقه عباس آباد تهران قرار داد. این پل با گذشتن از عرض بزرپراه مدرس ، بوستان های آب و آتش و طالقانی را به هم وصل می کند.

بر خلاف تعریف اصلی پل که محلی برای عبور از نقطه ای به نقطه دیگر است ، این پل به گونه ای طراحی شده که ساعات خوشی را در قلب پایتخت سپری کنید.

می توانید لحظه های خوشی را در کافه ها و رستوران های این پل سپری کنید.

پل طبیعت با نورپردازی خاص و ویژگی های منحصر به فرد ، بسیاری را به سوی خود جذب می کند و خاطرات ماندگار و رویایی را در قلب پایتخت ایران برای آنها خلق می کند.

ارتفاع این پل از سطح زمین 40 متر است و مساحتی بالغ بر 7950 متر مربع دارد.

این پل فقط برای عبور از بلوار نیست و می توان در آن لحظات خوشی را سپری کرد

چشم انداز متفاوت پایتخت :

پل طبیعت

بر روی این طبیعت چشم انداز زیبایی از تهران را مشاهده می کنید ، منظره بوستان طالقانی ، فانوس دریایی بوستان بنادر ، گنبد مینا و دامنه جنوبی کوه دماوند از جمله دیدنی های این پل می باشند.

پیاده روی دل چسب :

اگر در ابتدای پل باشید ، متوجه می شوید که نمی توانید انتهای پل را ببینید و همین شما را وسوسه می کند تا روی آن قدم بگذارید و همه جای پل را کشف کنید.بر روی این پل خستگی معنایی ندارد و هر چه بیشتر در مسیر پل قدم بگذارید بیشتر وسوسه می شوید.

کافه ها و رستوران ها:

پل طبیعت کافه

با عبور از پل ، همه خوشگذرانی به دیدن چشم انداز های پایتخت ختم نمی شود. بر روی پل کافه گالری ها ، رستوران ها و کافی شاپ های متعدد تجربه های متفاوتی را برای شما خلق می کنند.می توانید با اعضای خانواده یا دوستان غذا های خوشمزه میل کنید و چای یا قهوه بنوشید و از لحظات لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید